Hotels visited

3D-SPOTTED

Tour de Europe [Wideo]

Po powrocie z Rosji zostało kilka dni urlopu. Co znim zrobić? Chwila zastanawiania i jest pomysł: Trasa fotograficzna przez Austrię, Włochy i Słowenię. Do ekipy Marcin, Maurycy dołącza Radek to on będzie naszym guru fotograficznym i tym co robi zdjecia bo my przy nim to pstrykacze. Ale na naukę nigdy zapoźno. 

Czytaj więcej: Tour de Europe [Wideo]

PPMiD (odc. 9) - Budapeszt

IS stadion ujpesztuW tym roku postanowiliśmy, że nasza ekipa wybierze się na mecz zagraniczny. W zasadzie to bardziej ja się wybiorę, bo dla moich towarzyszy mecze poza granicami Polski, nie są może chlebem powszednim, ale bywają na nich.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 9) - Budapeszt 

Muzeum Aquincum (Budapest - Węgry). 2018-07-20

3d dsc 1615Od pierwszego wieku pne do piątego wieku naszej ery, zachodnie Węgry były częścią Cesarstwa Rzymskiego. Nazywała się Pannonia, a jej największym miastem było Aquincum, przodek Budapesztu. Jako centrum Pannonii, Aquincum odegrało ważną rolę wiodącą. Odkopane ruiny pochodzą z drugiego wieku, kiedy to miasto miało około 15 000 mieszkańców. Pozostałości amfiteatru, posadzek mozaikowych, nagrobków, posągów i zrekonstruowanych organów wodnych to główne atrakcje.

Czytaj więcej: Muzeum Aquincum (Budapest - Węgry). 2018-07-20

3D-PRESS AG

Wspieramy

Fundacja

Odwiedziło nas

73123
Dziś25
Wczoraj144
Ten tydzień25
Ten miesiąc2546
W sumie73123